Yukarı Çık

Haberler | Lider Makina

LİDER MAKİNA TİCARET LİMETED ŞİRKETİ VE BURLA MAKİNA TİCARETİ ve YATIRIM A.Ş BAYİLİK ANTLAŞMASI; Lider Makina Ticaret Limeted Şirketi ve Burla Makina Ticareti Ve Yatırım A.Ş Bayilik antlaşması; 1911 yılından beri ülkemizde üstün kalite ve yüksek verimin buluşma noktası olan, her zaman % 100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Burla Makina Ticareti Ve Yatırım A.Ş, CNC takım tezgahları satışında 20 yıldır siz değerli sanayicilerimize satış,servis ve mühendislik hizmeti veren Lider Makina’yı tercih etmiştir. Firmamız; Burla Makina’dan aldığımız güç ile ‘’ adet sınırı olmadan’’sıster CNC dık işleme merkezi tezgahlarını ve yedek parçalarını sürekli stoktan teslim ve temin etme imkanına kavuşmuştur,siz değerli sanayicilerimizi makinamızın kalitesini ve %100 müşteri memnuniyetinin ayrıcaklarını yaşama imkanına davet ediyoruz.


YENİ SHOWROOMUMUZ HİZMETE GİRMİŞTİR; Yeni showroomumuzda Stoklarımızdan teslim kampanyalı fiyatlara sahip CNC ve JETCO Universal Tezgahlarımızı yerinde görüp inceleyebilirsiniz..


LİDER MAKİNA & FFG DMC ŞİRKETİ BAYİLİK ANLAŞMASI ;

1944 yılında G.KORE’nin ilk makine üreticisi olan DMC Şirketi, 1978 yılında da KORE’nin ilk CNC tezgahını üreterek sektöre öncülük etmiştir.

1978 ‘ den bu yana TAKAMAZ,DAEWOO ve HYUNDAI gibi bilinen şirketler için de CNC tezgahlar üreten DMC ; 2015 Yılında Bünyesinde Dünyaca ünlü HÜLLER HILLE, VDF,HESSAPP, MAG,RAMBAUDI,WOHLENBERG,MODUL,IKEGAI ,LEADWELL,SIGMA,TAKAMAZ vb birçok firmayı barındıran FFG grubuna dahil olmuştur.

Sektörün öncülerinden olan Dünyaca ünlü FFG-DMC Şirketi CNC takım tezgahları satışında 20 yıldır siz değerli sanayicilerimize , satış,servis ve mühendislik hizmeti veren Lider Makina’yı tercih etmiştir. Çok yakında showroomlarımızda FFG DMC ürünlerini görüp ,test etme imkanlarına sahip olacaksınız. Bu vesile ile siz değerli sanayicilerimizi makinalarımızın kalitesini ve %100 müşteri memnuniyetinin ayrıcaklarını yaşama imkanına davet ediyoruz.